Aquest cap de setmana del 18 i 19 de maig han tingut lloc les preseleccions de les categories aleví i infantil, on participaven patinadores del nostre club.

maig1

maig2

Finalitzada la preselecció Aleví-Infantil les patinadores han quedat distribuïdes de la següent manera:

Categoria Aleví A: Bianca Gil i Noa Rosales.
Categoria Infantil A: Marina Trigo, Agustina Agüero i Ona Tomàs.
Categoria Infantil B: Carolina Borrego, Marina Gallardo, Jana Moreno i Anna Chica.
Categoria Infantil C: Paula López i Ainhoa García.
Categoria Infantil D: Lucia Labrador.

maig3

maig4

maig5

Moltes felicitats a totes.

0
0
0
s2smodern

Aquest cap de setmana del 11 i 12 de maig, s'ha disputat a Sant Feliu de Codines el Campionat de Barcelona de la categoria júnior B amb la participació de les següents patinadores del nostre club:

Andrea del Pozo i Paula Gómez.

juvbcn11

Finalitzat el Campionat de Barcelona Júnior B, el resultat de les nostres patinadores ha estat el següent:

Andrea del Pozo 3a i Paula Gómez 10a.

juvbcn1

Moltes felicitats a totes dues !!!

0
0
0
s2smodern

Aquest cap de setmana s'ha celebrat a la localitat de Freiburg (Alemanya) la German Cup, amb la participació dels següents patinadors del nostre club:

alemania1
Entrenadora Eva GALLEGO

Juvenil Masculí: Jordi Anfruns
Juvenil Femení: Desireé González

Finalitzada la Copa Alemanya, els nostres patinadors han obtingut els següents resultats:

Juvenil Masculí: Jordi Anfruns 4t

alemania111


Juvenil Femení: Desireé González 5a.

alemania11

Moltes felicitats a tots dos.

0
0
0
s2smodern

El passat diumenge 5 maig, s'ha disputat el Trofeu Igualada on el nostre club ha estat convidat amb una àmplia representació de patinadors i patinadores.

t4

Finalitzat el Trofeu, els resultats dels nostres patinadors ha estat el següent:

CERTIFICAT: Emma Ortiz 8a.
BENJAMÍ: Clara del Pozo 1a i Èlia Trigo 2a.

t2

ALEVÍ: Bianca Gil 1a, Lluís Gamez 2ón i Noa Rosales 3a.

t3

INFANTIL:Jana Moreno 2a, Ona Tomás 3a, Anna Chica 4a, Marina Gallardo 5a, Carolina Borrego 6a, Paula López 7a, Ainhoa García 9a i Lucia Labrador 10a.

t6

CADET: Claudia Fernández 3a, Maria-Xiao Torres 4a, Laura Costa 5a, Candela Alonso 6a, Nerea Moreno 8a i Emma García 10a.

t1


JUNIOR: Andrea Del Pozo 2a i Paula Gómez 5a.

t5

Moltes felicitats a tots els participants pels grans resultats assolits.

0
0
0
s2smodern