Aquest diumenge, 17 de març s'ha disputat el Criterium Trofeu Peta Zetas de categories amb una gran participació de patinadors i patinadores del nostre club.

12

10

Finalitzat el Trofeu Peta Zetas, els resultats dels nostres patinadors i patinadores ha estat el següent:

Categoria BENJAMÍ: Èlia Trigo 1a.

4

 

Categoria ALEVÍ: Bianca Gil 1a, Noa Rosales 5a i Lluís Gámez 6é.

5

Categoria INFANTIL: Marina Trigo 1a i Agustina Agüero 3a.

3

Categoria CADET A: Sara Ortiz 1a, Alba Torres 2a, Carla Martínez 6a i Adelina Procopi 7a.

2

Categoria CADET B: Maria-Xiao Torres 7a.

Categoria JUVENIL (A+B): Desireé González 1a, Mireia Pérez 2a, Ainhoa Trigo 4a i Mireia Álvarez 8a.

1

Categoria JUVENIL MASCULÍ: Jordi Anfruns 1er.

6

Categoria JUNIOR: Sandra Núñez 1a, Sara Fernández 2a, Ivet Álvarez 4a i Meritxell González 10a.

7

Categoria JUNIOR MASCULÍ: Pol Torres 1er.

8

11

Moltes felicitats a tots els participants per la vostra gran participació. A continuar preparant la temporada que ja queda poc.

0
0
0
s2smodern

Aquest dissabte 23 de febrer a Piera, s'ha disputat el X TROFEU DE L’ANOIA on el nostre club ha estat convidat. 

Captura2

Durant el matí han participat les nostres patinadores Sandra Núñez, Ivet Álvarez i Sara Fernández a la categoria JUNIOR i la Mireia Pérez a la categoria JUVENIL. Finalitzada la jornada matinal els resultats han estat els següents:

Categoria Junior: Sandra Núñez 1a, Ivet Álvarez 4a i Sara Fernández 5a.

4

 

Categoria Juvenil: Mireia Pérez 2a.

3

 

Durant la tarda han participat la Sara Ortiz a la categoria Cadet A i la Candela Alonso a Cadet B, amb el següent resultat:

2

Categoria Cadet A: Sara Ortiz 2a.
Categoria Cadet B: Candela Alonso 8a.

1

Moltes felicitats a totes les participants i a continuar preparant la temporada !!!

0
0
0
s2smodern

Avui diumenge a Sant Vicenç de Torelló ha tingut lloc el 1r Trofeu de la Vall del Ges, amb els següents resultats:

1

Categoria ALEVÍ: Bianca Gil 1a, Lluís Gamez 2on.

2

Categoria INFANTIL: Marina Trigo 1a, Ona Tomàs 5a, Agustina Agüero 6a, Carolina Borrego 9a, Jana Moreno 10a, Anna Chica 11a i Marina Gallardo 12a.

3

Categoria CADET: Alba Torres 2a, Adelina Procopi 4a, Carla Martínez 6a, Laura Costa 8a, Clàudia Fernández 9a i Nerea Moreno 10a.

4

Categoria JUVENIL: Ainhoa Trigo 1a i Mireia Álvarez 2a.

5

Categoria JUNIOR: Paula Gómez 2a i Meritxell González 4.

6

Moltes felicitats a tots els nostres patinadors pel gran resultat. Continueu treballant com fins ara.

0
0
0
s2smodern

Aquest cap de setmana de l'1 i 2 de desembre, s'ha disputat a la localitat de Lliça de Vall, el Trofeu Debutants on ens han representat:

Categoria Benjamí: Èlia Trigo.
Categoria Aleví: Irina Paque.
Categoria Infantil: Paula López i Ainhoa García.
Categoria Cadet: Emma García.

 debut1

debut5

Finalitzat el Trofeu de Debutants, els resultats han estat els següents:

Categoria Benjamí: Èlia Trigo 1a.
Categoria Aleví: Irina Paque 9a.
Categoria Infantil: Ainhoa García 3a i Paula López 12a.
Categoria Cadet: Emma García 11a.

debut2
debut4

debut3

Moltes felicitats a totes per la gran actuació feta al Trofeu.

0
0
0
s2smodern