Aquest dissabte, dia 30 de juny, té lloc a la localitat de Manresa les proves de certificat, on les nostres patinadores Lucia Labrador, Paula López, Ainhoa Garcia i Irina Paque han pujat a examen.

examen

Finalitzades les proves, han aprovat les següents patinadores: Irina Paque i Paula Lopez:

Felicitat a les aprovades i per la Ainhoa i la Lucía molta sort per la propera!

0
0
0
s2smodern

Aquest diumenge, 10 de Juny, a Esplugues de Llobregat han pujat a examen d'Iniciació A i Certificat les següents patinadores:

CERTIFICAT:  Júlia Bellavista
INICIACIÓ A: Berta Tudela, Aina Rovira, Mireia Martínez, Maria Capdevila, Alba Ruiz, Alba Solanes, Paula Bueno, Èlia Trigo i Adriana Morón.

proves1

proves2

Finalitzada la jornada, felicitem a totes les nostres patinadores. Totes estan aprovades !!!

0
0
0
s2smodern

Avuí diumenge 17 de juny han tingut lloc les proves d'iniciació "B" i "D" a la localitat de Caldes d'Estrac, on el nostre club duia una important quantitat de patinadors.

Han pujat a la prova d'iniciació "B" les següents patinadores i patinador: Emma Ortiz, Clara del Pozo, Andrea Expósito, Gisela Ortega, Lluís Gámez i Ivet Cuesta.

ini1

Han pujat a la prova d'iniciació "D" les següents patinadores: Sara Fonollà, Nit Moreno, Mariam Pérez, Lucia Fernández, Queralt Montero, Lidia Maldonado, Carla Gómez, Anna Mans, Carla Andrades, Alba Martínez i Lucía González.

ini2

Moltes felicitats a totes les nostres patinadores i patinador, i molta sort per la propera a la Clara del Pozo.

0
0
0
s2smodern

Aquest passat dissabte dia 2 juny, s'ha disputat l’Interclub 2018 a la seu del nostre club a Mataró. Ha estat un èxit de participació on s'han vist representades les diferents iniciacions.
jun2

Finalitzat l’Interclub 2018 la classificació es la següent:

CERTIFICAT: Irina Paqué 2a, Ainhoa García 3a, Lucia Labrador 6a i Paula López 8a.

INICIACIÓ A: Paula Bueno 1a, Berta Tudela 2a, Èlia Trigo 3a, Aina Rovira 4a, Adriana Morón 5a, Alba Ruiz 6a, Maria Capdevila 9a, Mireia Martínez 11a i Alba Solanes 13a.

INICIACIÓ B: Emma Ortiz 1a, Ivet Cuesta 2a, Gisela Ortega 5a, Clara del Pozo 6a i Andrea Expósito 9a.

INICIACIÓ C petit: Lluís Gámez 1r.

INICIACIÓ D petit: Carla Gómez 2a, Juliana Pera 3a, Noemi Borrallo 4a i Arlet Santiesteve 5a

INICIACIÓ D gran: Sara Fonolla 1a, Mariam Pérez 4a, Anna Mans 5a, Lucia Fernández 6a, Carla Andrades 10a, Lucia González 11a i Queralt Montero 16a.

jun22

Felicitats a tots els participants !!!

Passen a la intercomarcal d’interclub :
Irina Paqué, Ainhoa García, Paula Bueno, Berta Tudela, Èlia Trigo, Emma Ortiz, Ivet Cuesta, Lluís Gámez, Carla Gómez, Juliana Pera i Sara Fonolla.

0
0
0
s2smodern